Меню
м. Київ, вул. Якова Гніздовського 1, БЦ "FIM сenter"
Наша адреса:
м. Київ, вул. Якова Гніздовського 1, БЦ "FIM сenter"
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 17:00
  • Сб, Нед - вихідний
  • Замовлення в режимі on-line
  • приймаємо цілодобово

RFID-захист це?

RFID-захист це?

З англійської мови Radiofrequency ID перекладається як «радіочастотна ідентифікація». Дана ідентифікація, заснована на технології чіпа і застосовується в багатьох галузях, що зберігають нашу персональну інформацію, включаючи паспорти та банківські картки.

У сучасному світі, всі ми з Вами, щодня, використовуємо нові технології які дозволяють нам з легкістю оплачувати покупки безконтактно, також і зловмисники використовують нові технології в свою користь.

Зупинимося докладніше і з'ясуємо, що таке RFID-крадіжка?

RFID-крадіжками (також їх називають «скімінг») - це крадіжки з використанням сканера (рідера) для читання і дублювання інформації з будь-якого RFID предмета з подальшою передачею на інший носій, після чого відбуваються операції, які тягнуть за собою розкрадання цінностей зі справжньою банківської карти або персональних даних, без відома власника. Шахраєві навіть немає необхідності знаходиться близько до об'єкта зчитування, достатньо 80 см. Так як чітке з'єднання не потрібно.

Щоб уникнути подібних розкрадань світові виробники Hedgren (Бельгія) і Roncato (Італія) в свої вироби, такі як рюкзаки, сумки, гаманці, портмоне і дорожні аксесуари додають RFID-захист, відзначаючи відповідним знаком, на кишені або на планці бігунка блискавки.

Як це працює?

Зазвичай, застосовується матеріали, здатні поглинати або відбивати радіохвилі будь-якої частоти. В підкладку вироби, вшивається елемент з металу. Це можуть бути нитки, пластина, фольга. Вони екранізують джерела радіовипромінювання. Своєрідний металевий конверт, в який поміщається , банківська карта або документи, гарантує, що хакер не зможе зробити запит фальшивим сканером.

Дізнатися в яких виробах є RFID-захист, Ви можете побачити на фото, в описі товару або у нашого консультанта.

Оберігайте свої дані, купуйте якісні речі у перевірених виробників.

Фотографії
Коментарі