Меню
м. Київ, вул. Якова Гніздовського 1, БЦ "FIM сenter"
Наша адреса:
м. Київ, вул. Якова Гніздовського 1, БЦ "FIM сenter"
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 17:00
  • Сб, Нед - вихідний
  • Замовлення в режимі on-line
  • приймаємо цілодобово

Матеріал валіз

Матеріал валіз

Матеріал валізи

Сучасні валізи виготовляють з текстилю, пластику, шкіри або металу. Найпопулярніші матеріали - це пластик і текстиль.

Який же чемодан краще - пластиковий або тканинний - сказати складно. 

Пластикові валізи добре підходять для транспортування крихких речей і які легко б'ються. Така валіза також захистить Ваш одяг від зминання. Вона підійде для мандрівників, які повертаються додому з подарунками та сувенірами.

Тверді (пласкові) валізи роблять із таких видів сировини, як: 

1) Полікарбонат - це пластик, який виготовляється з 1953 р, характеризується відмінними механічними властивостями: 

  • стійкий до високих температур 
  • антицарапне покриття
  • відмінна стійкість до ударів, розломів

Цей пластик має гарну міцність, пластичність, еластичність і стійкість до впливу навколишнього середовища.

Полікарбонат стійкий до ультрафіолету - він не вигоряє і здатний довго зберігати колір виробу. Він більш гнучкий і легкий, ніж поліпропілен. При зовнішніх впливах і навантаженнях корпус валізи не залишається нерухомою, а плавно пружинить і повертається в початкове положення. 

Завдяки полегшеному матеріалу і використання блискавок вага такого валізи не буде для вас непідйомною ношею. А за рахунок пластичності і невеликої товщини пластику, чемодан має акуратну форму і локонічний дизайн. 

2) Поліпропілен - синтетичний полімер. Відрізняється своєю міцністю при ударі і багаторазовому вигині, високу зносостійкість. Світове його виробництво в рік - близько 8 млн. Тон. 

Поліпропіленові валізи мають високу міцність, жорсткість, підвищені протиударні характеристики, стійкість до механічного впливу.  Поліпропілен - це екологічно чистий, твердий і міцний пластик різної товщини. Це означає, що такого валізі не страшні ні вантажники, ні інші валізи, що потрапили на нього при навантаженні, ні навіть падіння на стрічку з пристойної висоти. 

Поліпропілен проявляє крайню стійкість до стирання - це значить, що протягом багатьох років щільний і жорсткий пластик залишиться в первісному стані і буде так само надійно захищати ваші речі. 

Також, валізи з поліпропілену витримують будь-які погодні умови, навіть дуже низькі температури, що в нашій країні дуже актуально, особливо взимку! Цьому пластику не страшні ні дощ, ні сніг - волога не потрапить всередину ні за яких погодних умовах. Ще один плюс - це здатність зберігати початковий колір вироби кілька років, а значить можна бути впевненим, що зовнішній вигляд валізи, особливо яскравого, буде тішити вас знову і знову! 

В цілому, поліпропілен можна вважати дуже практичним матеріалом - будь-який пил або бруд, що потрапила на валізу, легко видаляється звичайної вологою ганчіркою. Погодьтеся, простота в догляді за виробом, особливо за тисячі кілометрів від дому, - це важливо! 

3) Пластик АВS - найпершим матеріалом, який стали використовувати при виробництві жорсткого багажу, став ABS-пластик. 

Його основний і безсумнівний плюс - можливість наносити на нього при формуванні різні принти або малюнки. Валіза з такого матеріалу - це завжди яскравий дизайн, що запам'ятовується для любителів оригінального! 

При цьому він досить тонкий і гнучкий, що робить його трохи крихким, особливо при низьких температурах, тому його часто використовують як матеріал в валізах в комбінації з іншими матеріалами. 

Переваги тканинної валізи перш за все полягає в м'якості його корпусу. З одного боку, його можна розмістити в тісноті багажника. Тканинна поверхню дозволяє розмістити на зовнішній стороні корпусу безліч кишень. Завдяки чому можна легко мати доступ до дрібних речей у подорож. 

Вибираючи тканинний валізу, зверніть увагу на якість тканини, вона повинна бути покрита водостійким просоченням і стійка до стирання. 

У деяких тканинних валізах є дуже важлива функція - розширювач. На перший погляд непомітна блискавка, що проходить по периметру валізи. Але часом незамінна, коли Ви повертаєтеся додому з подорожі і речей стало більше, ніж раніше. Розширювач дозволить вмістити речей на 20% - 30% більше. Тим не менш, тендітні предмети перевозити в тканинному валізі не рекомендується. 

Часто використовується матеріал для виготовлення текстильних валіз, це: 

1) Поліестер - синтетичне поліефірне волокно, дуже стійке до дії світла, не уражається міллю і мікробами. Відрізняється міцністю фарб і чистотою. 

В першу чергу, він різниться за рівнем щільності. Існує спеціальна одиниця вимірювання щільності, яка називається «ден». 

Чим більше ден містить матеріал, тим він більш міцний і стійкий до стирання, а значить, валіза буде здатна витримувати серйозні навантаження протягом довгого часу. Та й виглядати після декількох поїздок буде набагато краще, ніж чемоданчик з більш тонкої тканини. 

Ще один набирає популярність матеріал для виробництва валізи на колесах - нейлон.

2) Нейлон - так само синтетичне волокно, що володіє аналогічними властивостями поліамідних.

Цей матеріал був розроблений у фірмі DU Pont в 1935 р, в результаті пошуку матеріалу наближеного до якості шовку. А в 1939 р на всесвітній виставці в Нью-Йорку з'явилося офіційна назва цього волокна «Nylon», за першими літерами м.Нью-Йорк. За багато десятиліть, цей матеріал широко використовується у багатьох областях. 

На відміну від поліестеру він більш тонкий і легкий, але, за рахунок використання спеціальних технологій, що не менш міцний. А завдяки фактурі тканини і спеціальним просоченням, він ще і більш практичний - доглядати за виробом з нейлону зовсім не складно. Валіза з нейлону значно легше своїх побратимів з поліестеру або поліаміду. 

Екокожа 

Останнім часом екошкіра стала досить популярною, але не всі знають, які відмінності її від натуральної шкіри та шкірозамінника.

При виготовленні екошкіряне та тканинне, трикотажне або неткане полотно наносять полімерну плівку, яка і імітує шкіряний вид. Різниця шкірозамінника і екокожі в складі цих матеріалів - штучна шкіра складається з верхнього ПВХ шару, тобто з тонкого поліетилену, що призводить до його недовговічності. На виробах з такого матеріалу швидко з'являються потертості, тріщини. Також штучна шкіра не «дихає», вона позбавлена ​​можливості пропускати повітря, тому вироби, особливо одяг, будуть вкрай незручні у використанні. 

Екошкіра виготовляється з екологічно чистої сировини, а саме складається зі слою тканини, основи з бавовни, на яку наноситься шар поліуретану. Поліуретан складається з дрібних пір, які здатні пропускати повітря, тобто, такий матеріал «дихаючий». Завдяки цьому, він не розсихається, що не намокає, стійкий до перепадів температури, його важко порвати, розтягнути, подряпати. Також екошкіра не має ніякого неприємного запаху. 

До переваг також може віднести те, що матеріал дуже еластичний і може випускатися різних розмірів, що зручно для виготовлення сумок. Колір Ви теж зможете вибрати на будь-який смак. До того ж, екошкіра дуже невибаглива в догляді - Вам всього лише потрібно вчасно очищати забруднені поверхні м'якою тканиною. 

Підсумувавши все сказане, можна зробити висновок, що екошкіра - матеріал майбутнього, так як це екологічний продукт, і завдяки його появі ми піклуємося про тварин.

Коментарі